Souhrn informací

I. AR-Terapie je vědomé, plně prožité lezení na stromy a pobyt v jejich korunách za použití lanových technik a s certifikovaným průvodcem.

II. Primárně je vhodná pro lidi pod stálým tlakem, s velikou zodpovědností, v chronickém stresu, i pro jedince se syndromem vyhoření. Pro lidi emočně, psychicky či fyzicky unavené až vyčerpané. A také pro ty, kdo touží posunout hranice svých možností.

III. Min. doba trvání je 6 hod, max. pak 9 hod (dle dohody).

IV. Poskytovatel AR-Terapie může doporučit vhodnou lokalitu, její konečný výběr je na straně klienta s tím, že nesmí být v rozporu s platnou legislativou (omezení či zákaz vstupu, chráněné stromy a pod.).

V. Vhodné stromy vybírají poskytovatel i klient společně. Obecně platí, že nejvhodnější jsou dub, buk a jasan. Po dohodě lze lézt i na jiné dřeviny, jehličnany pak zcela výjimečně.

VI. AR-Terapie probíhá obvykle za denního světla. Pouze u klientů, kteří ji již alespoň jednou absolvovali, je možné domluvit průběh její části za tmy.

VII.Veškeré technické vybavení pro bezpečné lezení na stromy je klientovi zapůjčeno a v ceně; vybavení je certifikováno a podléhá systému pravidelných revizí.

 

Láká vás představa vylézt si na pár krásných stromů a podívat se na svět s nadhledem? Chcete se alespoň na den vrátit do krajiny (jak vzpomínek, tak skutečné) svého dětství? Máte zájem přímo o nějakou konkrétní lokalitu nebo strom? Potřebujete ještě nějaké další informace, které jste nenašli ani v eBooku AR-Terapie, ani v otázkách a odpovědích? Pak prosím použijte níže uvedený formulář. Na položené otázky odpovím co nejdříve, obvykle do 12 hod.

Jméno, přezdívka ... nač slyšíte 🙂

E-mailová adresa pro rychlou odpověď

Telefonní číslo pro ještě rychlejší odpověď

S čím Vám mohu pomoci? Jaké informace potřebujete?

Formulář slouží pouze ke komunikaci, nikoliv pro sběr kontaktů.